Kıbrıs'ın Enerjisi
Kıbrıs Türk Petrolleri Ltd.

Sinema Keyfiniz K-Pet’ten

 1. Beğen, Paylaş, Kazan kampanyamız 20 Mayıs – 20 Haziran 2016 tarihleri arasında her hafta Çarşamba günü saat 17:00’da düzenlenecek olan çekilişlerle gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilen çekilişler neticesinde her hafta bir talihli Lemar Cineplex’de 2 kişilik sinema bileti kazanacaktır. Kazanan talihlilerin bilgileri her hafta Perşembe günü https://www.facebook.com/ktpetrolleri/ sayfamızdan paylaşılan görsel ile duyrulacaktır.
 2. Kazanan talihliler https://www.facebook.com/ktpetrolleri/ sayfamızda açıklanan isimlerini kontrol etmelidir. Sinema bileti kazanan kişiye ayrıca bir başka bildirim yapılmayacaktır.
 3. Beğen, Paylaş, Kazan kampanyamızdan yararlanmak için Facebook’taki https://www.facebook.com/ktpetrolleri/ sayfamızı beğenip kampanya süresince her Cuma gününden itibaren Çarşamba günü çekiliş saatine kadar yayınlamış olduğumuz kampanya fotoğrafımızı kendi  hesabınızda “HERKESE AÇIK” olarak paylaşmanız ve bu paylaşımı tasdik memuru huzurunda gerçekleştirilecek çekilişimize kadar sayfanızda “ZAMAN TÜNELİ’nden” silmemeniz gerekmektedir.
 4. Çarşamba çekiliş saatinden sonra ve Perşembe günleri yapılacak olan paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.
 5. Ayni hafta içerisinde ayni kişi tarafından birden fazla paylaşımda bulunması çekilişteki şansını artırmaz. Ancak her katılımcı her hafta paylaşımda bulunarak çekiliş hakkına sahip olabilir.
 6. Sinema bileti kazanan talihlimiz, facebook sayfamızda kazandığının duyrulma tarihini takip eden 15 (On Beş) gün içerisinde bu hediyeyi Lemar Cineplex sinemalarında istediği herhangi bir seans için kullanabilir. Sinemanın, talihlinin sinemaya gitmek istediği seansta dolu olması durumunda talihli hakkını 15 (On Beş) günlük süre dolmamak kaydı ile başka bir seansa aktarabilir.
 7. Kampanyamıza 16 yaşını doldurmuş bay – bayan herkes katılabilir.
 8. Kazanılan hediyelerin nakit karşılığı talep edilemez.
 9. Hediye kazanan talihlinin kimlik kartı ile birlikte facebook sayfamızdaki görsel paylaşımı Lemar Cineplex sinemalarındaki gişe görevlisine ibraz etmesi bilet yerine geçecektir.
 10. Talihli kendi beraberinde 1 (Bir) kişiyi daha sinemaya götürme hakkına sahiptir.
 11. Kıbrıs Türk Petrolleri kampanyanın akışında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.